Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 8697, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8697 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

