Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 11275, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11275 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Viano, V-Class, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

