Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 11276, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x40мм., орієнтовна вага - 0,13600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11276 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, Passat, Sprinter, SL, Phaeton, Superb, Crossfire, V-Class, Q5, R-Class, CLC-Class, Touareg, G-Class, A4, A6, A8, S-Class, Viano, Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13600 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

