Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14734, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14734 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California, V70, S70, S80, Transporter, 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴

