Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17074, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x35мм., орієнтовна вага - 0,14500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17074 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14500 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

