Ролик ГРМ DAEWOO LANOS седан (KLAT) 1.6 16V (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17460, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x160x80мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17460 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Nubira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Довжина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

