Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17491, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17491 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, 626, Clarus, Sportage, 929 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

