Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 19404, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19404 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

