Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21690, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x330x130мм., орієнтовна вага - 1,63300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21690 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.63300 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

