Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24551, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x90x60мм., орієнтовна вага - 0,27200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24551 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Accent, Getz, Rio, Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27200 кг |
| Довжина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

