Ремінний шків валу колін. VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 26957, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x80мм., орієнтовна вага - 1,84900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26957 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Кількість ребер | 5 |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.84900 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

