Ролик ГРМ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28331, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,64600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28331 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Laguna, Duster, Sandero, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64600 кг |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

