
Інтеркулер PASSAT6/SUPERB 19TDi 00- (Van Wezel)
2 740 ₴
- В наявності
- Код: 4600692955
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер PASSAT6/SUPERB 19TDi 00- (Van Wezel)
Номер деталі 58004238, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 390x440x200мм., орієнтовна вага - 2,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58004238 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.80000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴
