
Інтеркулер GOLF IV 1.8/1.9TDI MT/AT (Van Wezel)
3 580 ₴
- В наявності
- Код: 4600692976
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер GOLF IV 1.8/1.9TDI MT/AT (Van Wezel)
Номер деталі 3004185, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x400x200мм., орієнтовна вага - 2,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3004185 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.70000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴
