
Інтеркулер SPRINTER 22CDiPF 06- (Van Wezel)
4 740 ₴
- В наявності
- Код: 4600693047
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер SPRINTER 22CDiPF 06- (Van Wezel)
Номер деталі 30004396, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x840x170мм., орієнтовна вага - 5,06400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30004396 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.06400 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴
