
Інтеркулер P806/EVASION/ULYSSE D 94- (Van Wezel)
2 460 ₴
- В наявності
- Код: 4600693436
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер P806/EVASION/ULYSSE D 94- (Van Wezel)
Номер деталі 9004086, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 370x960x110мм., орієнтовна вага - 3,68600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9004086 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.68600 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴
