
Датчик зносу колодок гальм. MB Sprinter 212 D / MB V 230 / MB Vito 110 D (вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600788015
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик зносу колодок гальм. MB Sprinter 212 D / MB V 230 / MB Vito 110 D (вир-во FEBI)
Номер деталі 7835, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x10мм., орієнтовна вага - 0,00700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7835 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00700 кг |
| Висота | 10 мм |
| Марка | Sprinter |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
