
Відбійник аморт. VW GOLF, VW POLO, SKODA OCTAVIA передн. (вир-во Febi)
300 ₴
- В наявності
- Код: 4600788035
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. VW GOLF, VW POLO, SKODA OCTAVIA передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 18365, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x65x50мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18365 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
