
Опора аморт. OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC передн. (без підш.) (вир-во Febi)
1 560 ₴
- В наявності
- Код: 4600788040
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC передн. (без підш.) (вир-во Febi)
Номер деталі 22638, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x210x100мм., орієнтовна вага - 1,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22638 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.38000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴
