
Опора аморт. VW T5, MULTIVAN передн. (без підш.) (вир-во Febi)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600788041
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. VW T5, MULTIVAN передн. (без підш.) (вир-во Febi)
Номер деталі 23116, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x200x60мм., орієнтовна вага - 0,64900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23116 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64900 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
