
Датчик зносу колодок гальм. Audi Q7 / Porsche Cayenne / VW Touareg (вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788042
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик зносу колодок гальм. Audi Q7 / Porsche Cayenne / VW Touareg (вир-во FEBI)
Номер деталі 23362, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x150x20мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23362 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
