
Відбійник аморт. SKODA OCTAVIA, VW TOURAN передн. (вир-во Febi)
450 ₴
- В наявності
- Код: 4600788043
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. SKODA OCTAVIA, VW TOURAN передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 23444, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x140x80мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23444 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf, Touran, Jetta, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
