
Відбійник аморт. BMW 530, BMW 520, BMW 525 передн. (вир-во Febi)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600788044
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. BMW 530, BMW 520, BMW 525 передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 26177, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x90x65мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26177 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
