Диск гальмівний SKODA SUPERB (3U4) (02/02-06/08) передн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 28505, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 299x295x50мм., орієнтовна вага - 7,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28505 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 46.3 мм |
| Діаметр маточини | 161 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.50000 кг |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

