
Сайлентблок важеля VW PASSAT передн. вісь, (Вир-во Febi)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600788077
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW PASSAT передн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 14081, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x55x40мм., орієнтовна вага - 0,15400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14081 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Quattro, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
