
Пильовик ШРУС зовніш./внутр MB (вир-во FEBI)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600788080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш./внутр MB (вир-во FEBI)
Номер деталі 2599, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,15200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2599 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15200 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
