
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA H передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600788081
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA H передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 23762, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,29500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23762 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
