
Втулка стабілізатора OPEL OMEGA B 94-03 зад. міст (Вир-во FEBI)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600788082
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора OPEL OMEGA B 94-03 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17471, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x25x25мм., орієнтовна вага - 0,02500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17471 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
