
Втулки стаб. MB Sprinter (Вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600788085
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. MB Sprinter (Вир-во Febi)
Номер деталі 18075, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18075 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
