
Шкворня ремкомплект MERCEDES T177-96 перед. міст (Вир-во FEBI)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 4600788086
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкворня ремкомплект MERCEDES T177-96 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 74581, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x40мм., орієнтовна вага - 0,65800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 74581 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | T1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
