Втулки стаб. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 15381, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x40мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15381 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

