
Втулки стаб. MB Sprinter (Вир-во Febi)
230 ₴
- В наявності
- Код: 4600788088
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. MB Sprinter (Вир-во Febi)
Номер деталі 18604, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,00100кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18604 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00100 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
