
Пильовик рул. рейки BMW 5(E39) 96-04 з двох сторін (Вир-во FEBI)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600788091
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки BMW 5(E39) 96-04 з двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12642, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x170x60мм., орієнтовна вага - 0,14100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12642 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Z8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14100 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
