
Втулки стаб. FORD (Вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600788092
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 27330, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x35мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27330 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
