
Втулка стабілізатора OPEL ASTRA G 98-09 перед. міст (Вир-во FEBI)
250 ₴
- В наявності
- Код: 4600788096
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора OPEL ASTRA G 98-09 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17730, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x30мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17730 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
