
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT ALTEA XL, SKODA YETI, VW GOLF V 03- зад. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600788099
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT ALTEA XL, SKODA YETI, VW GOLF V 03- зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 29461, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29461 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 95.5 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр труби | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
