
Пильовик ШРУС внутр. MB (вир-во FEBI)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600788104
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС внутр. MB (вир-во FEBI)
Номер деталі 17127, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x340x100мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17127 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
