
Втулки стаб. DACIA LOGAN передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600788108
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. DACIA LOGAN передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 27446, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x30мм., орієнтовна вага - 0,03100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27446 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
