
Пильовик рул. рейки AUDI, SEAT, SKODA, VW (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788109
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки AUDI, SEAT, SKODA, VW (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21698, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x180x60мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21698 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
