
Р/к сектора приводу зчеп. FORD ESCORT, FIESTA 81-90 (Вир-во FEBI)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600788111
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к сектора приводу зчеп. FORD ESCORT, FIESTA 81-90 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1387, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x130x20мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1387 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
