
Втулки стаб. BMW (Вир-во Febi)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600788117
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. BMW (Вир-во Febi)
Номер деталі 1706, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x30мм., орієнтовна вага - 0,03600кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1706 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03600 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
