
Втулка балки OPEL ASTRA G передн. вісь, (Вир-во Febi)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600788118
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки OPEL ASTRA G передн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 30970, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,12200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30970 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
