Муфта еластична валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 3918, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 145x145x40мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3918 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

