Муфта еластична валу кард. BMW КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 2562, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x40мм., орієнтовна вага - 0,44400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2562 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

