Опора кульова OPEL COMBO, CORSA A, B 82-01 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2051, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2051 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

