Комплект монтажний важіля MERCEDES 76-85 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 4103, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,60500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4103 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

