Гайка маточини (М24x1,5) MERCEDES 82- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2346, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x15мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2346 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

