Тяга стаб. MB передн. прав. (вир-во Febi)
Номер деталі 11023, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x30мм., орієнтовна вага - 0,22400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11023 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 28.7 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22400 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

