Втулка стабілізатора BMW 5(E60, E61) 01-10 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 33382, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,18800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33382 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 24.6 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

