Втулки стаб. OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 21124, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21124 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

